Co u nas

Nowe Fotele PYORA i sofa ISMA

2019-01-07

Fotel z serii Pyora występuje w dwóch wersjach, obie mają niewielkie rozmiary i zwartą formę. Ich największym atutem jest uniwersalne wzornictwo. Bardziej domowy charakter ma Pyora II z pełną podstawą. Wybierając ten model z powodzeniem połączymy go z niemal dowolną sofą. Z kolei wersja Pyora I wyposażona jest w chromowaną, obrotową nogę. Mebel dedykowany jest do przestrzeni komercyjnych. Fotele ustawione w większej grupie sprawdzą się w hotelowym lobby, a dzięki niewielkim gabarytom pojedyncze modele nadają się do mniejszych pokoi. Pyora z powodzeniem może zaistnieć również w recepcji biura czy w różnego rodzaju strefach nieformalnych dla pracowników.

Wspólny dla obu wariantów fotela jest wysoki komfort użytkowania, który zapewniony jest przez siedzisko wypełnione najwyższej jakości pianką połączoną z miękką warstwą pierza (SoftLayers). Natomiast wysokie, kubełkowe oparcie wzbogacone o poduszkę wypełnioną pierzem daje stabilne podparcie plecom. Atutem kolekcji jest również możliwość indywidualizacji wyglądu fotela poprzez wybór wysokiej jakości tkaniny obiciowej.

Nowa sofa Isma ma przydatną funkcję spania. Jej proste wzornictwo sprawia, że znajdzie ona swoje miejsce we wnętrzach urządzonych w każdej stylistyce. Niezwykły komfort sofie zapewnia wypełnienie SoftLayers – połączenie miękkiej pianki poliuretanowej z grubą warstwą naturalnego pierza. Przyjazny system rozkładania sprawia, że do zamiany sofy w łóżko wystarczy dosłownie jeden ruch. Odbywa się to bez konieczności ściągania poduch ani innych modyfikacji mebla.

Powiązane produkty

Fotel Pyora II

Fotel Pyora I

Sofa Isma

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.