O Nas

Założyciele marki

Monika i Tomasz

Spotkaliśmy się wiele lat temu, pracując jako eksperci zajmujący się systemami jakości w branży motoryzacyjnej. Od początku istnienia naszej firmy staramy się, by to właśnie jakość była fundamentem wszystkiego, co robimy.
Nasza marka

Nobonobo

Nobonobo jest polską marką, której siedziba znajduje się w Łodygowicach. Działalność firmy od samego początku koncentruje się na produkcji wysokiej jakości mebli tapicerowanych, głównie sof.
Modele, które tworzymy dostępne są w wyselekcjonowanych salonach na terenie Polski. Stale poszerzamy również dystrybucję na rynkach zagranicznych.
Współpracujemy

z najlepszymi

Istotny wpływ na kształt kolekcji i kierunek rozwoju Nobonobo ma współpraca z Tomkiem Rygalikiem. Uznany polski designer był dyrektorem artystycznym marki od 2019 roku. Spod jego ręki wychodzą nie tylko zaawansowane wzorniczo i jakościowo sofy, ale również fotele, krzesła i stoły

Grono projektantów naszych mebli ciągle się powiększa.
TWORZYMY

Dla współczesnych użytkowników

Głównym punktem zainteresowania Nobonobo jest salon, do którego kieruje swoją najszerszą ofertę. Dlatego szczególnie rozwiniętą kategorią marki są meble tapicerowane. Nasze sofy spełniają oczekiwania współczesnych użytkowników, którzy poszukują mebli dających się personalizować. Możesz samodzielnie wybrać tkaninę, ale także wielkość i układ mebla.
Nasze

Produkty

Do salonu proponujemy sofy dwu i trzyosobowe, narożniki, swobodnie konfigurowane sofy modułowe oraz praktyczne sofy rozkładane. Kolekcje uzupełniają fotele, stoliki kawowe i stoły. 

Współpraca

Czekamy na Ciebie

Chcesz projektować wnętrza z wykorzystaniem naszych mebli lub zostać naszym dystrybutorem?