Co u nas

Back to life – wieczór z marką Nobonobo

2021-06-18

18 czerwca, przy ul. Porcelanowej 23 w Katowicach obyło się wydarzenie Nobonobo, którego hasło przewodnie brzmiało „Back to Life”. Gośćmi specjalnym wydarzenia byli Tomek Rygalik – polski designer i dyrektor artystyczny marki oraz właściciele Nobonobo – Monika Struska i Tomasz Matejczyk.

Wieczór skupił się wokół marki i jej nowości. Monika Struska i Tomek Matejczyk zaprezentowali historię stworzenia Nobonobo – „od motoryzacji do mebli”. Natomiast Tomek Rygalik, Dyrektor Artystyczny marki, skupił się na najważniejszych wartościach, takich jak jakość, wyjątkowy design, komfort, ponadczasowość i lepsze życie. Nie zabrakło też prezentacji kolekcji produktów zaprojektowanej przez Tomka Rygalika dla Nobonobo: sofy Wadi oraz Raksa, krzesła Tupak, stolików Nato oraz Oo. 

Wisienka na torcie

Wisienką na torcie była premiera nowego stołu Roots zaprojektowanego przez utalentowanego portugalskiego projektanta – Nelsona de Araújo. Stół ROOTS został stworzony z myślą o osobach, które cenią minimalistyczny styl we wnętrzu, ale jednocześnie nie boją się eksperymentów. Forma mebla to kreatywna interpretacja inspirowana kształtami natury – fal oceanu, chmur, płynącej rzeki, korzeni drzew, które swobodnie rosną pod ziemią.

Lucky you!

Po części oficjalnej wydarzenia przyszedł czas na loterię wizytówkową z cennymi nagrodami Nobonobo. Do wygrania były trzy pufy Modo oraz stolik Nato. Wszystkie nagrody znalazły swoich nowych właścicieli. Do ostatniej chwili wydarzenia emocje jeszcze nie opadły, było naprawdę inspirująco.

adres: ul. Porcelanowa 23 (bud. B), 40-246 Katowice 

Partnerzy: Poczęstunek przygotowała ODLOT; Prosecco zapewniła firma DO DNA

fot. Eliasz Jesiak

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.